BRAMKA OBROTOWA CAME

kartap
  • thumb_CAME_Guardian_2.gif
  • thumb_PRZYKŁAD_INSTALACJI_CAME_GUARDIAN.PNG
  • thumb_OPIS_CAME_GUARDIAN.PNG
Opis:

Mechaniczna oraz elektromechaniczna bramka obrotowa CAME Guardian, to gwarancja najwyższego stopnia zabezpieczenia przejścia. Guardian został zaprojektowany do kontroli przejść dużym natężeniu ruchu.

WARIANTY BRAMKI OBROTOWEJ CAME GUARDIAN:

  • jednukierunkowa bramka mechaniczna, z hamulcem hydraulicznym oraz kierunkiem obrotu zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Konstrukcja o pełnej wysokości
  • Pojedyncza, elektromechaniczna, dwukierunkowa bramka obrotowa z centralą sterującą i obudową stalową, ocynkowaną. Posiada 3 sekcję, rozmieszczone co 120°. Bramka wysposażona jest w obustronny wskaźnik LED, wyświetlacz wielofunkcyjny oraz doświetlenie.
  • Podwójna, elektromechaniczna, dwukierunkowa bramka obrotowa z centralą sterującą i obudową stalową, ocynkowaną. Posiada 3 sekcję, rozmieszczone co 120°. Bramka wysposażona jest w obustronny wskaźnik LED, wyświetlacz wielofunkcyjny oraz doświetlenie.
  • Pojedyncza, elektromechaniczna bramka obrotowa z centralą sterującą i obudową stalową, ocynkowaną. Posiada 4 sekcję, rozmieszczone co 90°. Bramka wysposażona jest w obustronny wskaźnik LED, wyświetlacz wielofunkcyjny oraz doświetlenie.
  • Podwójna, elektromechaniczna bramka obrotowa z centralą sterującą i obudową stalową, ocynkowaną. Posiada 4 sekcję, rozmieszczone co 90°. Bramka wysposażona jest w obustronny wskaźnik LED, wyświetlacz wielofunkcyjny oraz doświetlenie.

 

WYMIARY BRAMKI OBROTOWEJ CAME GUARDIAN:

Wymiary bramki obrotowej CAME GUARDIAN

 

DANE TECHNICZNE CAME GUARDIAN:

dane techniczne came guardian

 

BRAMKA OBROTOWA CAME GUARDIAN W SYSTEMIE KD:

Automatyka przejścia marki CAME doskonale współpracuje z systemami kontroli dostępu. Dzięki elektronicznej centrali sterującej, można wykonać dowolną konfigurację współpracy bramki z systemami ppoż, czytnikami kart zbliżeniowych, czytnikami kart rejetracji czasu pracy.

W przypadku niestandardowych instalacji, prosimy o kontakt.

 

 Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności