HISTORIA GRAFITA Cz. 1 - 18.11.2014

Nasza firma posiada ponad 20-letnie doświadczenie związane z produkcją oraz montażem szlabanów parkingowych na terenie całego kraju. Wszystkie bariery INS to w pełni produkt GRAFITA. Wystarczy rozejrzeć się po mieście. Poznaj historię firmy GRAFITA.

 

Część 1 - rok 1989:

Naszą działalność rozpoczęliśmy od budowy prototypu szlabanu INS, z części dostępnych na rynku. Początki firmy, to testowanie naszych barier w każdych warunkach. Zarówno w upalnych temperaturach letnich, jak i w najcięższe zimowe mrozy. 

Pierwszy rok działalności upłynął na sprawdzaniu niezawodności, regulacji oraz dopracowaniu mechaniki napędu szlabanu INS tak, aby mógł bezawaryjnie pracować przez wiele lat. Następnie stworzyliśmy obudowę oraz ramię szlabanu pod pierwszą instalację. Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas budowania jachtów morskich zaprocentowało podczas opracowywania autorskiej metody produkcji, z zastosowaniem niezwykle wytrzymałych, a zarazem lekkich tworzyw epoksydowych, które umożliwiły montaże szlabanów o długości ramienia nawet do 7 metrów. Wszelkie prace nad szlabanami GRAFITA prowadzone były na warszawskim Bemowie, gdzie siedziba naszej firmy znajduje się do dnia dzisiejszego.

 

Szlabany parkingowe GRAFITA

 

Zapraszamy do śledzenia naszego facebook'a. Wkrótce kolejne części historii naszej firmy oraz produkowanych przez nas urządzeń.

 

Facebook GRAFITA Urządzenia Parkingowe

[powrót do aktualności]
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności